Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Kartallar Ahşap 1978 yılında kurulmuştur. Şu anda Yozgat’ın Sorgun ilçesinde hizmet vermektedir. Ahşap Kapı, Çelik Kapı, PVC Pencere, Panjur, Cam Uygulamaları, Sineklik gibi alanlarda müşterilermize hizmet veriyoruz. Onun yanında Avizeler, Mutfak mimarisi, Şömine Modelleri gibi katagorilerde müşterilerimize en iyi hizmetimizi sunuyoruz. 


Tüm müşterilerimiz ile ayrı ayrı ilgilenerek en hızlı desteği sunuyoruz. Whatsapp hattımıza yazan müşterilerimize dönüşümüz ortalama olarak 7dk 12 saniye olarak ölçüldü. Web sitemizden iletişim formu dolduran müşterilerimize 1saat 32dk  dönüş ortalamasına sahibiz. Müşterilerimizin bize daha rahat ulaşması için 1 destek hattı yerine 2 destek hattımız mevcuttur. E-mail ile iletişim kuran müşterilerimize tam 4.23saat içinde geri dönüş oranına sahibiz.


Teklif al özelliğini kullanan müşterilerimize tam 13 ayrı firmadan daha hızlı ve daha uygun teklif ileterek rekor kırdık. 


İnternet üzerinden iletişim kurduğumuz müşterilerimize iletişim sonrası ortalama olarak 13 saat ortalaması ile yüz yüze görüşme sağlayarak uygun ölçüler alımı yaptık.


İşlemlerimizi uzman makinalarda işinin ehli kişiler tarafından kusursuz şekilde özenle hazırlanıyor. 

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!