Ahşap Kapı

Ahşap Kapı

Ahşap Kapı iç mekanların tasarımda kullanılan bu kapılar çoğunluklar ahşap kaplamaya uygun araçlardan yapılır. Ağaçların yüzeyleri makinalardan bazı işlemlerden geçer daha sonrasında belli bir kalınlık sınırına ulaşırlar.

 Ahşap Kapılar pek sık olmasada cafe restaurant gibi yerlere antik havası katmak için kullanılmaktadır. Bu mekanlarda genellile kaplama kullanılıyor. 


Ahşap Kapıların yüzeylerine boya gerekmez. Sadece cila ile halledilebilir.Ayrıyeten çift kanat olarak istenilen genişlikte üretilebiliyor bu sayede diğer komple masif modellere göre daha uygun fiyatlı ve ekonomiktir.


Eğer sizlerde evlerinize ahşap kapılar ile daha güzel bir hava katmak istiyorsanız sizlere Kartallar Ahşap olarak yardımcı olmak isteriz. Kartallar ahşap sizler için tam sizin tarzınızda ahşap kapılar yaparak sizlere sunuyor. Ve sizlere en iyi fiyat teklifi vererek bütçenizin rahatlamasına olanak veriyor.


Eğer sizlerde bizlerle çalışıp ahşap kapı yaptırmak veya başka bir hizmet almak istiyorsanız hakkımızda bölümündeki iletişim bilgileri ile iletişime geçip, en uygun teklifi alabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!